O nás

Všechny produkty, které najdete v naší nabídce nejdříve pečlivě vybíráme. Každý jeden kus nám projde rukama, o každém produktu víme jeho původ, kdo je za jeho výrobou, jaká byla jeho cesta k nám. Hlavní motivací pro nás je, aby kvalita a vkus naší nabídky odpovídal Vaším představám a mohly se na něj vždy spolehnout. Každý má něco, co dělá s radostí a vášní. Naše vášeň je, naše práce, naplňuje nás vnitřní spokojeností a štěstím. Spojilo nás nadšení pro krásné věci a protože jsme po nich hodně toužili, rozhodli jsme se dělat nimi radost i lidem kolem nás.

Vážíme si našich zákazníků a ke každému přistupujeme vysoce individuálně a precizně. Pro nás jste těmi nejdůležitějšími v pomyslném řetězci. Díky Vám to celé může fungovat a právě proto nás zajímáte Vy, Vaše přání, podněty i Vaši blízcí, kterým u nás kupujete dárky. Je pro nás důležité, aby se u nás naši zákazníci cítili dobře, a těšíme se z každé opakované návštěvy. To je to, na čem si zakládáme, abyste se k nám vždy rádi vraceli.

Móda není jen o oblečení, ale zejména o módních doplňcích. Právě doplňky dotvářejí celkový obraz a odlišují módní ikony od průměru. Na stránkách Vysperkujse.cz Vám přinášíme široký sortiment náhrdelníků, náramků, náušnic, prstenů, přívěsků a všeho na co si jen vzpomenete.

"vystupte z řady

Ať už hledáte něco, v čem zazáříte na večírku nebo unikátní dárek, obraťte se na nás. Naším cílem je nabídnout nejnovější styly a trendy ve světě bižuterie a šperků.

"dostupný styl

Právě náš e-shop je odpovědí mnoha zákazníků, kteří hledají jedinečné a stylové módní doplňky, aniž by to zranilo jejich peněženku.

"pohodlné a rychlé

V dnešní uspěchané době je skoro nemožné chodit z jednoho obchodu do druhého a hledat ten nejvhodnější doplněk. Náš online shop je postaven na potřebách zákazníků, díky tomu je nakupování velmi jednoduché. Zboží si můžete dobře prohlédnout, porovnat a už po pár kliknutí z pohodlí domova, mít šperk vybrán, objednán a na cestě k vám.

"vytříbený vkus

Bižuterie a šperky jsou naším koníčkem, proto se snažíme přistupovat k výběru sortimentu s láskou a péčí, protože víme, že naši zákazníci mají unikátní a vytříbený vkus.


Proč nakupovat u Nás:

  • Široký sortiment šperků, doplňků a módního zboží
  • Pravidelné akce až do výšky 90%
  • Unikátní zboží které jinde nenajdete
  • Odměny - Slevy a Dárečky pro registrované zákazníky
  • Garantujeme výměnu zboží, nebo vrácení peněz
  • Poštovné nad 1500 Kč ZDARMA!
  • Expresní doručení 1-2 dny u zboží skladem
  • Bezpečný nákup
  • Informace o Vaší zásilce e-mailem a sms
Více zde